Mighty Party: Heroes Clash

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 210 MB
  • Version 1.03
  • Dil Türkçe
  • Firma Panoramik
Mighty Party: Heroes Clash mobil oyunu sıra tabanlı geliştirilmiş başarılı kart oyunlarından biridir.

Sıra tabanlı savaş stratejinin kullanılarak geliştirildiği Mighty Party: Heroes Clash mobil oyununda en doğru kartlar ile en doğru yerde hareket edeceğiniz heyecan verici bir mobil oyundur. Oyunu Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda büyük bir çeşitliliğe sahip karakterler yer alıyor. Tüm karakterlerin özellikleri birbirinden farklıdır. 

Kendi karakterlerinizi oluştururken karakterlerin yeteneklerini göz önünde bulundurmalısınız. Hangi alanda işinize en çok yarayacağını düşündüğünüz karakterleri seçmelisiniz. Mighty Party'da mantıklı bir strateji ile savaş alanında rakiplerinizi yenmelisiniz. Gücünüzü toplayın ve savaş alanında rakiplerinizi yenerek puanları toplayın. 

Oyunun en temel unsuru her an en fazla düşmanı ortadan kaldırmak ve ona göre yeni bir plan ile ilerleme katetmek. Oluşturmuş olduğunuz takımda karakterler birbiri ile endeksli bir şekilde çalışacaklardır. Böylelikle savaş alanında kazanma şansınız daha fazla olacaktır.

Son zamanların en gelişmiş görselleri ile şekillendirilmiş olan oyunda sevimli karakter oldukça önemli yerlere sahiptir. Savaş karakterlerinin savaş alanında kullanacakları birbirinden farklı silahları da bulunuyor. Konumlamanızı dikkatli yapmalı ve en iyi plan ile ilerleme kat etmelisiniz. 

Mighty Party: Heroes Clash indir
DİĞER SÜRÜMLER